Wynalazek 3 By Homeprime

Apartmán Wynalazek 3 By Homeprime o rozloze 32 m² nabízí vhodné umístění ve čtvrti Sülz. Tento 1-pokojový apartmán s 1 koupelnami nabízí i kuchyňku.

Apartmán Wynalazek 3 By Homeprime má 7 pokojů. Do tohoto apartmánu se vejde až 4 hostů.

Pokud máte chuť navštívit okolí, prohlédněte si Palác kultury a vědy v 6 km, a Park Mokotow, v 3 km vzdálené od ubytování. Centrum města Varšava je pouze 5 km daleko. Několik restaurací jako Corner Of Asia a Bombaj Masala se nachází 400 metrů od apartmánu Wynalazek 3 By Homeprime. Vlakové nádraží Warszawa Sluzewiec a autobusová zastávka PKP Sluzewiec 02 jsou vzdáleny 5 minut a 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Wynalazek 3 By Homeprime Varšava
Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking

8.7
Vynikající 32 recenzí
91 m od ubytování
USD 170 USD 153
za noc
K22 Domaniewska Apart Chopin Airport
Cena pouze pro mobilní zařízení

K22 Domaniewska Apart Chopin Airport

7.7
Dobrý 41 recenzí
341 m od ubytování
USD 91 USD 82
za noc
Zloty Apartament Bokserska
Cena pouze pro mobilní zařízení

Zloty Apartament Bokserska

9.1
Výjimečný 290 recenzí
838 m od ubytování
USD 103 USD 93
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Frédérica Chopina
    3 km

    Vlaková nádraží

    Warsaw West Train Station
    5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Wynalazek 3 By Homeprime?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Wynalazek 3 By Homeprime patří mimo jiné Park Mokotow, Aquapark Varšava, Kostel sv. Alexandra.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Wynalazek 3 By Homeprime apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Wynalazek 3 By Homeprime apartmán bude stát 68 €.
    • Nabízí apartmán Wynalazek 3 By Homeprime parkování?
      K apartmán Wynalazek 3 By Homeprime patří parkování na soukromém parkovišti zdarma pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Corner Of Asia a Bombaj Masala, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Frédérica Chopina
    3 km

    Vlaková nádraží

    Warsaw West Train Station
    5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Wynalazek 3 By Homeprime Varšava

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít